Jdi na obsah Jdi na menu

Výstavy

                 48. ročník zahrádkářské prodejní výstavy 25. - 26. července, vždy od 8 do 17 hodin

                                                                 Pohled u Havlíčkova Brodu

pohled-2020-6.jpg

 

Přestože se nad letošní zahrádkářskou výstavou vznášel koronamrak, všechno dopadlo dobře a výstava byla opět pěkná. Děkujem všem našim milím návštěvníkům a těšíme se na další shledání

vystava-pohled-2020.jpg

 predel.jpg                                                                                                                                                           

 

Zahrádkářská prodejní výstava 27. - 28. července, vždy od 8 do 17 hodin -  Pohled u Havlíčkova Brodu

 

pohled-880-400-1.jpg

 

Jak se stalo mnohaletým zvykem, tak i letos se naše zahradnictví zúčastní velmi oblíbené prodejní zahrádkářské výstavy v Pohledu u Havlíčkova Brodu. V nabídce budeme mít nepřeberné množství známých i méně známých rostlin - trvalek vyšších k řezu, nižších (skalniček), okrasných keřů, jehličnatých rostlin, vřesovištních rostlin, zkrátka všechno to nejpěknější co by milovníky květin mohlo zaujmout.

 

Netřesky - to je skupina suchomilných, která si v Pohledu vydobyla za uplynulá léta právem dominantní postavení. Letos bude k mání více než 60 druhů v mnoha atraktivních barvách.     

 

Nejen my zahradníci, ale také naši zelení kamarádi v květináčích se těší na radostné přivítání všech milých návštěvníků v Pohledu na výstavě.

2.jpgzkouska.jpg

 

Spokojení návštěvníci, spokojení vystavovatelé, spokojení pořadatelé, spokojení pronajímatelé zámku, co více si přát po skončení 47. ročníku zahrádkářské prodejní výstavy v Pohledu.

Naše velké poděkování patří všem organizátorům, jejich pomocníkům a vlastníkům zámku za nezměrné úsilí při přípravě této skvělé akce

 

pohled-11.jpg


 

predel.jpgtext

text